Finanční služby digitálně

Naší doménou je online. Nebojíme se řešit hypoteční úvěry od žádosti až po podpis online formou. Vyzkoušejte a již nikdy nebudete chtít chodit do banky... více informací.

Hypotéka na pár kliků

Uvažujete o novém bydlení, chcete rekonstruovat nebo refinancovat stávající hypoteční úvěr? Stačí pár údajů o Vašem záměru a obratem Vám zašleme nejvýhodnější nabídku přesně pro Vás.

5 let
Kolik můžete měsíčně splácet?
Hypotéka od
4,29% p.a.

Údaje k současné hypotéce


5 let

Údaje k refinancování


5 let

Na co a pro koho?

Stiskem tlačítka souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Účel úvěru

Zdroj příjmů

Garantujeme bezpečnou komunikaci a uložení dat. Zaslaná data budou bezpečně uložena a využita pro účely nabídky. Ničeho jiného.

Partnerské banky

Finance máme v krvi

25 let zkušeností v oboru financí

Na finančním trhu se pohybujeme více než čtvrtstoletí. Díky našim zkušenostem v bankovním a pojišťovacím sektoru jsme schopni Vám nabídnout přidanou hodnotu jako málokdo. A to vše zdarma.

Jsme součástí sítě INSIA/MARSH

Strategické partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světe, prostřednictvím Insia, nám dává neomezené možnosti na poli pojištění. Je pro nás potvrzením stability a jsme tak respektovaným partnerem na finančním trhu.

Jsme certifikování u ČNB

Naši odbornou způsobilost dle zákona s o spotřebitelském úvěru a dle zákona o distribuci pojištění a zajištění si můžete ověřit na stránkách ČNB v registru vázaných zástupců . více zde.

Jsme specialisté na hypotéky

Naši specialisté na hypotéky Vám díky svým znalostem a online dostupným informacím vyřeší jakoukoli situaci týkající se bydlení. Čím složitější situace, tím lépe pro naše hypoteční specialisty.

Co o nás říkají naši klienti?

Velice příjemná komunikace s jasným řešením pro naši situaci. Až nečekaná upřímnost ve srovnání s jednáním ze strany banky.

Petra

Rýmařov

Byla to pro nás super zkušenost. Nemuseli jsme nikam dojíždět a vše jsme vyřešili v klidu z domova od počítače, po večerech. Ušetřilo nám to čas i nervy.

Čti více

Alena

Brno

Při nabídce nové úrokové sazby od naší stávající banky jsme se rozhodli udělat změnu. Chtěli jsme ušetřit. Udělali jsme dobře, že jsme na internetu narazili na Finuance.

Čti více

Roman

České Budějovice

Rozhodli jsme se postavit si nový dům, protože s dětmi jsme se do našeho menšího bytu již obtížně vměstnali. Měli jsme o financování jasnou představu.

Čti více